Õiguste info

Kasutajakonto loomisel foorumis vastutab lehe kasutaja oma tegevuse eest sõit.ee lehel. Käesoleval lehel kasutajakonto loomisel kinnitab isik, et on tutvunud reeglitega ja nõustub nendega, ning kohustub neid täitma. Foorumit saab kasutada peale kasutajanime loomist. Nime valikul vältida ebasündsaid sõnu ning teise isiku pärisnime. Lisades avatari ehk kasutajakonto foto, Kasutaja kohustub mitte kirjutama labaseid, ähvardava, ahistava või muid seaduste ja ühiskondlike normidega vastuolevaid postitusi. Masspostituste tegemine pole lubatud. Lehe moderaatoritel on õigus kustutada või muuta kasutajate postitusi. Reeglite rikkumisel võivad moderaatorid kustutada postituse või postitused ja blokeerida foorumis postitamise võimaluse, samuti vajadusel kustutada kasutaja konto foorumist. Kasutajal on õigus pöörduda Sõit.ee meeskonna poole lehel toodud kontaktide vahendusel, juhul kui ta leiab, et tema konto kasutusvõimalusi on piiratud põhjuseta. Sõit.ee foorumi kasutamine oma toodete või teenuste müügipakkumiste edastamiseks või muuks turunduseks on lubatud kokkuleppel lehe haldajatega. Sõit.ee meeskond jätab endale õiguse muut aja täiendada foorumi ja lehe kasutamise reegleid. Sõidu lehel Oled teretulnud meie autolehele! Lehel saad mõistagi niisama ringi vaadata, kuid meie lehel on pakkuda palju enamat, kui lood oma konto. Nii saad lisada oma auto lugejate autode alla, luua kulude arvestamiseks päeviku. Konto loomine on lihtne, kasutades Facebooki või Google ´i kontot saad luua oma konto. Kasutajanimi saad luua peale autoriseerimist. Teie sotsiaalmeedia kasutajatunnus on vajalik isiku autoriseerimiseks lehel, ning seda ei avaldata lehel kolmandatele isikutele.
Info auto päeviku kohta Lehel on võimalik jälgida oma autole tehtavaid kulutusi. Kui lisad odomeetri näidu ja tangitud kütuse, saad jälgida keskmist kütusekulu kui ka selle muutumist eri aegadel. Auto ülalpidamiskulud võimaldavad saada ülevaate remondi, hoolduse kui väiksemate kulutuste kohta. Nii saad ülevaatliku päeviku oma autole tehtavatest kulutustest. Lisades oma auto numbri, annab leht teile märku saabuvast tehnoülevaatuse ajast.

Võimsuspuu

Auto lisamisel võimsuspuusse, arvutatakse auto võimsuse ja massi suhte alusel indeks. Indeksi alusel võrreldakse sinu autot teiste kasutajate autodega. Lisades oma auto võimsuspuu võrdlusesse on ebaloomulike andmete esinemise korral administraatoritel õigus täpsustada auto andmeid, kontakteerudes konto valdajaga andmete kontrolliks ja peatada ajutiselt või lõplikult auto esitamine võimsuspuus kui konto valdaja pole esitanud andmeid sõiduki parameetrite kohta.

Foorumi õigused

Foorumis saate lisada oma auto teema, teema pealkirja loomisel palume järgida kirjakuju “mark mudel aasta võimsus kasutajatunnus”. Foorumi postitustes vältida ebatsensuurseid väljendeid. Ebaviisaka käitumise korral võib administraator või moderaator postituse kustutada või anda kasutajale ajalise piirangu postitustele, samuti sulgeda foorumi kasutaja reeglite pideval rikkumisel või muul mõjuval põhjusel.
Sõit.ee leht kasutab teenuste edastamisel küpsiseid. Lehe kasutamise jätkamisel nõustud küpsiste kasutamisega.
Fotode kasutamine ilma sõit.ee watermarkita on keelatud Fotode modifitseerimine ilma nõusolekuta on keelatud
sõit.ee-l on õigus eemaldada autod võimsuse puust, kui on alust arvata väära info esitamises, kuniks on tõendeid kogutud
selgitus, kuidas käib kütusekulu arvutamine
võõra auto piltide lisamine, mis pole kunagi endale kuulunud on keelatud
kui meil on kahtlus, et konto pole õige, siis on meil õigus kommentaarid kustutada
facebooki konto andmeid ei edasta kolmandatele isikutele

Kõik õigused kaitstud. Movens OÜ 2017